5 Haziran 2011 Pazar

Kadın Erkek İlişkisi Vol 1


Face Book'u olmayan erkekten korkacaksın! Hoş, face book'u olan erkekten de korkmalısın.. Hayır hayır, erkeğin her türlüsünden korkmalısın.. Hı hı evet!
Az önce bu düşüncemi facem de paylaşmaktan hiç tereddüt etmedim!


Çok sevgili erkeklerimiz ilişkileri olduğu halde sanal alem de reeeli aratmıyor arkadaş! Yakalanma riskini bile göz alıp aldatmaya meyill anasını satayım! Bu cesaretten ötürü taktir ediyorum onları burdan asjgdcsjgdkjsa.. -Ne taktiri lann getirin bakayım en topuklu ayakkabı mı büyük bir zevkle "O" ve "Onun cinsindekiler" hepiciğinizi böcek gibi ezmek istiyorum izninizle! Yıllar ilerledikçe biz daha mı geniş oluyoruz, olabiliyor muyuz?? Mesela benim erkek arkladaşım olsa facesini ona zindan ederdim o ayrı bir msele tabi.. Bu kadar sosyal hayata izin veremem alt yapım müsait değil arkadaş benim!


Birde kadınları anlamıyoruz diyenler var.. Hatta kadınlar ile ilgili özlü sözler.. Herkes kadınları anlayamıyoruz diye bir şikayet içerisinde.. Bir sitem bir isyan ile iç içe neredeyse.. O da yetmedi kadınları anlama kılavuzu falan.. "Hayır biz kadınlar aslında başka gezegenin başka erkeklerin kadınıyız azizim... Gezegenler arasında yolculuk yaparken yalnışlıkla siz dünyalı erkeklerin kafasına düştük ve sanırım beyinciğinizden hasar aldığınız için bizi bulmaca olarak görüyor çözemiyorsunuz! Yada hakikatten biz sizin dünyanızın kadını değiliz!"

İtirazım var hakim beeeeeeeeeeeeeeyyyyyy!

Anlaşılamaz olan, çekilemeyecek kıvama gelen, önünde ki tabağın kıymetini bilmeyip başkasının tabağına göz diken, doyumsuz olan, kadın erkek ilişkisini oyuncak gibi algılayan, kadınlara kah nezaket seviyesini kat kat aşan, kah tuvalet kağıdı gibi kullanıp atan, doğuştan kimyasında öküzlük bulunan çok sevgili erkekler, sözüm sizedir .. Biz kadınların tek bir isteği var aslında.. Bunun için Eınstaine olmaya ne hacet! Zorlamayın beyninizi o kadar.. İstediğimiz şey gözünüzün önünde, ama siz bakmatan ötesini göremiyorsunuz işte, problemde tam orda ya, çıkarın şu at gözlüğünüzü allah aşkına!

Biz kadınlar sadece mutlu olmayı isteriz ki.. Haa tabi mutlu olabilmek için pahalı bir parfüme, tek taş pırlantaya, gösterişli bir kol saatine hakiki timsah derisinden bir çantaya ayakkabıya ihtiyacımız yok.. Eliniz de pamuk şekeri ile gelip, sıcak bir tebessümle sırıtmanız inanın sizi o an dünyanın en şirin ayısı yapabilir bizim gözümüzde :) Biz hatunların böyle naif bir kalbimiz var işte..

İhtiyacımız olan tek şey sağ tarafımızda ki boşluğu kalbinizle doldurmanız.. Sahibi sadece bizim olmamız.. Heycanları başka kalpte kobay gibi insanların üzerinde denememeniz!
Yook illede deneyecekseniz (tutamayacağım kendimi) kabız olursunuz inşallah.. Sıkışıp sıkışıp işeyemezsiniz.. Ayh!

2 yorum:

  1. Hehehe beğendiine sevindim canım :) Bu arada hoşgeldin :)

    YanıtlaSil