27 Mayıs 2011 Cuma

Çok sevgili ex patronum..

Artık iş ilanlarına bakmaktan, pc ye her geçtiğimde yeni bi iş ilanı vardır umuduyla kimsecikler başvuruda bulunmadan ilk ben olayım diye diye pc ye gömülüp başım dönmeye başlamıştı artık.... En son benlik bir iş ilanı bulamayınca başım döne döne sevgili ex patroncuğuma faceden mektup tadında bir msj yazdım. Okuduktan sonra hakikattende aklımın başında olmadığı kanaatine varacaksınızdır.. Mektubum ahanda budur!

        Çok sevgili ex patronum..

    "Siz buralardann bu şehri bu havayı bu sıcaklığı terk ettıkten sonra hiç bişi eskisi gibi olmadı, olamadı...Siz gıttıkten sonra adana ya ilk defa bahar ayında kış geldi.. Ben ise bu sorunu sıze bağlıyor, bu şehrin sizden sonra iklimlerinde bir depresiflik olduğunu göruyor hissediyorum.. Sanırım çok şiddelit bir özlem var. Siz farkında olmadan meğersem neler neler katıyormuşsunuz bu şehre.. Büyük ihtimalle tabiat ana bile bu durumun alışılmışlıkların dışında olduğu kanaatine varmıştır, ancak bu durumun sizinle ilgili olduğunu pekiştirememiş olabilir.. Şayet öyle olmuş olsaydı ben bu msjı size yazmıyor olacaktım.. Her neyseee biz baharı görmeden direk yaza daldık, bakalım bu yaz siz olmadan bu şehir bize neler yaşatacak. He siz gittikten sonra ben ne sizin gibi bir patron bulabildim nede adam akıllı bir işe saplanıp kalabildim.. Ben şuan malesef işsiz umutsuz ve sitemli bir haldeyim.. Sizden sonra girdiğim iş sektörunde / iş deneyimlerimde alışılmışlıklarınm dışında bir durum yaşadım ve o esnada sizi daha çok yad ettim.. Size neden böyle bişi yazdım bilmiyorum belki saçmaladığımı düşünüceksiniz ama emin olun bu düşüncenizin doğru olma olasılıgı çok yüksektir.. Zira evde oturmaktan kafayı sıyırdığımı hatta depresyon kapısını tekmelediğimin farkındayım.. Uzun zamandır size yazmıyordumm bi yazınca böyle de taşı verdim.. Yani allahtan facemizde var yoksa bu size gönderilmemiş bir mektup olup kalıcaktı..

Kendinize çok iyi bakın :) Sizi çok özlediğimi bilin.. Ve şu adanaya da bir ara ayak basın şu havalar bi düzelsin.. Vallahi sanki temmuz ayındayız şuan... Yakında beyinciklerimiz güneş ışınlarından dolayı pişicek diye korkuyorumm..

Sizi öpüyorumm :)" 

Ya işsizlikten yada bu adanananın havsından kafayı sıyıracağımdan eminim artıkın..

4 yorum:

 1. Uuuu tşk ettim hayatım.. Önce bir çocukluguma inmem lazım ahahah ;)

  YanıtlaSil
 2. merhabalar:)
  paylaşımlarınızı bir çırpıda,zevkle okudum..
  çok hoş bir tınısı var sayfanızın..
  yüreğinize sağlık..
  izleyiciniz olmak mutluluk verecek bana,emin olun.
  bende sizi beklerim sayfama,arzu ederseniz tabii..
  sağlıcakla ve muhabbetle kalın...
  :)

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim :) Yeni okuyabiliyorum mesajları geç kalınmış bir teşekkür oldu ama idare ediverin gayrı :)

  YanıtlaSil